DĚTSKÝ MAŠKARNÍ PLES
SRDEČNĚ VÁS ZVEME NA TRADIČNÍ DĚTSKÝ MAŠKARNÍ PLES, KTERÝ SE KONÁ V NEDĚLI 10. 2. 2019 OD 14:30HOD. V SÁLE OBECNÍ RESTAURACE U KROKODÝLA.
PROVOZ MŠ
VÁNOČNÍ PRÁZDNINY V MŠ OD 22. 12. 2018 - 2. 1. 2019  PROVOZ ZAHÁJEN 3. LEDNA 2019 (čtvrtek)
Do fotogalerie byly přidány nové fotky s názvem VÁNOCE, ČERTOVÁNKY, ČTENÍ DĚTEM

Bezpečná školka

Cílem tohoto projektu je je lepší osvěta a zejména zlepšení viditelnosti dětí jako účastníků silničního provozu – vybavení vybraných mateřských škol na území České republiky sadou reflexních vest, osvěta používání reflexních vest a působení v rámci výchovy správného chování v silničním provozu.

Přínosem projektu není pouze zvýšení viditelnosti dětí, ale samotné nošení reflexních vest u dětí vzbuzuje zájem o problematiku chování v rámci silničního provozu, učitelky a vychovatelky z mateřských škol mají díky vestám možnost dětem vysvětlit rozdíl mezi pohybem na silnicích a na hřišti či v parku a demonstrovat důležitost odlišného chování v silničním provozu. Kromě toho používání reflexních vest dětmi usnadňuje život i řidičům, kteří děti vidí v daleko větším předstihu a mohou uzpůsobit svůj styl jízdy.