Putování za ledním medvědem 5.2.2019
Interaktivní program pro třídu Sluníček a Berušek. Vybíráme 40Kč.
Dotazník

Vážení rodiče,

obracíme se na Vás s prosbou vyplnění Dotazníku pro rodiče. Dotazníkové šetření ŠKOLA A JÁ slouží k vyhodnocení klimatu školy, Vašeho vztahu ke škole a Vaší spokojenosti. Toto šetření zpracovává firma Kalibro a jeho výsledky slouží ke zpracování autoevaluačního Vlastního hodnocení školy za poslední tři roky.

Dotazník pro rodiče obdrží  každé dítě do své přihrádky v šatně.

Vyplnění dotazníku je zcela anonymní, k jejich odevzdání bude připravena krabice ve vestibulu mateřské školy.

Děkuji Vám předem a prosím, o dodržení termínu odevzdání – do 31. 1. 2019.

Kozmice, 25. 1. 2019                                                      Mgr. Dagmar Herudková, ředitelka školy

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

Zápis k předškolnímu vzdělávání v MŠ Kozmice bude ve čtvrtek 2. května 2019 od 9 do 16 hodin. Formuláře k zápisu najdete na webových stránkách MŠ.

Bezpečná školka

Cílem tohoto projektu je je lepší osvěta a zejména zlepšení viditelnosti dětí jako účastníků silničního provozu – vybavení vybraných mateřských škol na území České republiky sadou reflexních vest, osvěta používání reflexních vest a působení v rámci výchovy správného chování v silničním provozu.

Přínosem projektu není pouze zvýšení viditelnosti dětí, ale samotné nošení reflexních vest u dětí vzbuzuje zájem o problematiku chování v rámci silničního provozu, učitelky a vychovatelky z mateřských škol mají díky vestám možnost dětem vysvětlit rozdíl mezi pohybem na silnicích a na hřišti či v parku a demonstrovat důležitost odlišného chování v silničním provozu. Kromě toho používání reflexních vest dětmi usnadňuje život i řidičům, kteří děti vidí v daleko větším předstihu a mohou uzpůsobit svůj styl jízdy.