Seznam přijatých dětí do MŠ 2020/2021
V sekci Dokumenty -> Dokumenty k zápisu ->  naleznete seznam přijatých dětí do MŠ pro školní rok 2020/2021
Důležité informace k otevření MŠ

V sekci Dokumenty naleznete důležité informace k otevření MŠ + Čestné prohlášení.

ZRUŠENÍ ÚPLATY ZA KVĚTEN
Vzhledem k pokračující situaci, ředitelka školy rozhodla o přerušení placení úplaty za předškolní vzdělávání i za měsíc květen. (400Kč)

Bezpečná školka

Cílem tohoto projektu je je lepší osvěta a zejména zlepšení viditelnosti dětí jako účastníků silničního provozu – vybavení vybraných mateřských škol na území České republiky sadou reflexních vest, osvěta používání reflexních vest a působení v rámci výchovy správného chování v silničním provozu.

Přínosem projektu není pouze zvýšení viditelnosti dětí, ale samotné nošení reflexních vest u dětí vzbuzuje zájem o problematiku chování v rámci silničního provozu, učitelky a vychovatelky z mateřských škol mají díky vestám možnost dětem vysvětlit rozdíl mezi pohybem na silnicích a na hřišti či v parku a demonstrovat důležitost odlišného chování v silničním provozu. Kromě toho používání reflexních vest dětmi usnadňuje život i řidičům, kteří děti vidí v daleko větším předstihu a mohou uzpůsobit svůj styl jízdy.