ZÁPIS DO MŠ - VÝSLEDKY
DO ZÁLOŽKY DOKUMENTY BYLA VLOŽENA VÝSLEDKOVÁ LISTINA ZÁPISU DO MŠ 2019
ZAHRADNÍ SLAVNOST
ZŠ a MŠ Kozmice zve všechny děti, kamarády a rodiče na X. Zahradní slavnost. V sobotu 25. května 2019 od 14. hodin. Výsledek obrázku pro sluníčko kreslené

Program:

• vystoupení dětí z MŠ a ZŠ
  • atrakce, soutěže a zábava pro děti i dospělé
  • výborné občerstvení /domácí výroba/
  • tradiční ochutnávka buchet
PRÁZDNINOVÝ PROVOZ MŠ

Prázdninový provoz v MŠ

od 1. 7. – 19. 7. 2019 (tři týdny)

Přihlášení dítěte je závazné, úplata na tuto dobu 300 Kč,-

Bezpečná školka

Cílem tohoto projektu je je lepší osvěta a zejména zlepšení viditelnosti dětí jako účastníků silničního provozu – vybavení vybraných mateřských škol na území České republiky sadou reflexních vest, osvěta používání reflexních vest a působení v rámci výchovy správného chování v silničním provozu.

Přínosem projektu není pouze zvýšení viditelnosti dětí, ale samotné nošení reflexních vest u dětí vzbuzuje zájem o problematiku chování v rámci silničního provozu, učitelky a vychovatelky z mateřských škol mají díky vestám možnost dětem vysvětlit rozdíl mezi pohybem na silnicích a na hřišti či v parku a demonstrovat důležitost odlišného chování v silničním provozu. Kromě toho používání reflexních vest dětmi usnadňuje život i řidičům, kteří děti vidí v daleko větším předstihu a mohou uzpůsobit svůj styl jízdy.