Do fotogalerie byly přidány nové fotky z akce "S trpaslíky za Sněhurkou"
Divadlo v MŠ

Ve středu 6. 10. 2021 Loutkové divadlo Havířov v MŠ (náhradní termín)

Divadlo Letadlo s pohádkou "Afrika"

V pátek 8. 10. 2021 interaktivní hudební program.

Bezpečná školka

Cílem tohoto projektu je je lepší osvěta a zejména zlepšení viditelnosti dětí jako účastníků silničního provozu – vybavení vybraných mateřských škol na území České republiky sadou reflexních vest, osvěta používání reflexních vest a působení v rámci výchovy správného chování v silničním provozu.

Přínosem projektu není pouze zvýšení viditelnosti dětí, ale samotné nošení reflexních vest u dětí vzbuzuje zájem o problematiku chování v rámci silničního provozu, učitelky a vychovatelky z mateřských škol mají díky vestám možnost dětem vysvětlit rozdíl mezi pohybem na silnicích a na hřišti či v parku a demonstrovat důležitost odlišného chování v silničním provozu. Kromě toho používání reflexních vest dětmi usnadňuje život i řidičům, kteří děti vidí v daleko větším předstihu a mohou uzpůsobit svůj styl jízdy.