KRIZOVÉ OPATŘENÍ OD 1. 3. 2021

Vážení rodiče,

vzhledem k nastalé situaci (Usnesení vlády ČR ze dne 26. 2. 2021 č. 200 o přijetí krizového opatření) se od pondělí 1. 3. 2021 uzavírá provoz mateřské školy při Základní škole a mateřské škole v Kozmicích, a pro žáky 1. a 2. třídy se přerušuje prezenční výuka ve škole.

Dětem mateřské školy bude odhlášena strava již od 1. 3. 2021.

MAŠKARNÍ PLES FOTO

Fotografie z maškarního plesu jsou vloženy ve fotogalerií jednotlivých tříd.

Určitě stojí za shlédnutí :-)

OZNÁMENÍ O TERMÍNU ZÁPISU K PŘEDŠKOLNÍMU VZDĚLÁVÁNÍ
Zápis k předškolnímu vzdělávání v MŠ Kozmice bude v pondělí 3. května 2021 od 9hod. do 16hod. Formuláře k zápisu najdete na webových stránkách MŠ v sekci DOKUMENTY.
Skrýt

Úvodní stránka

MATEŘSKÁ ŠKOLA KOZMICE je zařízením pro předškolní výchovu a vzdělávání dětí. Je umístěna v centru obce Kozmice, na dostatečně přístupném místě, obklopeném základní školou, obecním úřadem, poštou, knihovnou, hasičskou zbrojnicí, víceúčelovým hřištěm.

Od 1. 1. 2003 se mateřská škola stala součástí nové příspěvkové organizace Základní škola a mateřská škola Kozmice, okres Opava, příspěvková org.

Naše motto: „Vše co potřebuji znát, jsem se naučil v mateřské škole.“ (Robert Fulghum)

Mateřská škola  je trojtřídní a třídy jsou homogenní. Třída nejmladších dětí se jmenuje Ježečci, třída starších dětí - Sluníčka a třída předškolních děti - Berušky. V každé třídě pracují dvě paní učitelky.

Filosofií naší školy je rozvíjet samostatné, zdravě sebevědomé děti cestou přirozené výchovy, položit základy celoživotního vzdělávání všem dětem podle jejich možností, zájmů a potřeb a nadále v nich rozvíjet a posilovat kladný vztah k přírodě.

Mateřská škola pracuje podle Školního vzdělávacího programu „Hrajeme si celý rok„. Školní vzdělávací program je vytvořen podle Rámcového vzdělávacího programu pro předškolní vzdělávání.