Prázdninový provoz

ZÁPIS DO MŠ - VÝSLEDKY
DO ZÁLOŽKY DOKUMENTY BYLA VLOŽENA VÝSLEDKOVÁ LISTINA ZÁPISU DO MŠ 2019
ZAHRADNÍ SLAVNOST
ZŠ a MŠ Kozmice zve všechny děti, kamarády a rodiče na X. Zahradní slavnost. V sobotu 25. května 2019 od 14. hodin. Výsledek obrázku pro sluníčko kreslené

Program:

• vystoupení dětí z MŠ a ZŠ
  • atrakce, soutěže a zábava pro děti i dospělé
  • výborné občerstvení /domácí výroba/
  • tradiční ochutnávka buchet
Skrýt

Úvodní stránka

MATEŘSKÁ ŠKOLA KOZMICE je zařízením pro předškolní výchovu a vzdělávání dětí. Je umístěna v centru obce Kozmice, na dostatečně přístupném místě, obklopeném základní školou, obecním úřadem, poštou, knihovnou, hasičskou zbrojnicí, víceúčelovým hřištěm.

Od 1. 1. 2003 se mateřská škola stala součástí nové příspěvkové organizace Základní škola a mateřská škola Kozmice, okres Opava, příspěvková org.

Naše motto: „Vše co potřebuji znát, jsem se naučil v mateřské škole.“ (Robert Fulghum)

Mateřská škola  je trojtřídní a třídy jsou homogenní. Třída nejmladších dětí se jmenuje Ježečci, třída starších dětí - Sluníčka a třída předškolních děti - Berušky. V každé třídě pracují dvě paní učitelky.

Filosofií naší školy je rozvíjet samostatné, zdravě sebevědomé děti cestou přirozené výchovy, položit základy celoživotního vzdělávání všem dětem podle jejich možností, zájmů a potřeb a nadále v nich rozvíjet a posilovat kladný vztah k přírodě.

Mateřská škola pracuje podle Školního vzdělávacího programu „Hrajeme si celý rok„. Školní vzdělávací program je vytvořen podle Rámcového vzdělávacího programu pro předškolní vzdělávání.