Putování za ledním medvědem 5.2.2019
Interaktivní program pro třídu Sluníček a Berušek. Vybíráme 40Kč.
Dotazník

Vážení rodiče,

obracíme se na Vás s prosbou vyplnění Dotazníku pro rodiče. Dotazníkové šetření ŠKOLA A JÁ slouží k vyhodnocení klimatu školy, Vašeho vztahu ke škole a Vaší spokojenosti. Toto šetření zpracovává firma Kalibro a jeho výsledky slouží ke zpracování autoevaluačního Vlastního hodnocení školy za poslední tři roky.

Dotazník pro rodiče obdrží  každé dítě do své přihrádky v šatně.

Vyplnění dotazníku je zcela anonymní, k jejich odevzdání bude připravena krabice ve vestibulu mateřské školy.

Děkuji Vám předem a prosím, o dodržení termínu odevzdání – do 31. 1. 2019.

Kozmice, 25. 1. 2019                                                      Mgr. Dagmar Herudková, ředitelka školy

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

Zápis k předškolnímu vzdělávání v MŠ Kozmice bude ve čtvrtek 2. května 2019 od 9 do 16 hodin. Formuláře k zápisu najdete na webových stránkách MŠ.

Skrýt

Úvodní stránka

MATEŘSKÁ ŠKOLA KOZMICE je zařízením pro předškolní výchovu a vzdělávání dětí. Je umístěna v centru obce Kozmice, na dostatečně přístupném místě, obklopeném základní školou, obecním úřadem, poštou, knihovnou, hasičskou zbrojnicí, víceúčelovým hřištěm.

Od 1. 1. 2003 se mateřská škola stala součástí nové příspěvkové organizace Základní škola a mateřská škola Kozmice, okres Opava, příspěvková org.

Naše motto: „Vše co potřebuji znát, jsem se naučil v mateřské škole.“ (Robert Fulghum)

Mateřská škola  je trojtřídní a třídy jsou homogenní. Třída nejmladších dětí se jmenuje Ježečci, třída starších dětí - Sluníčka a třída předškolních děti - Berušky. V každé třídě pracují dvě paní učitelky.

Filosofií naší školy je rozvíjet samostatné, zdravě sebevědomé děti cestou přirozené výchovy, položit základy celoživotního vzdělávání všem dětem podle jejich možností, zájmů a potřeb a nadále v nich rozvíjet a posilovat kladný vztah k přírodě.

Mateřská škola pracuje podle Školního vzdělávacího programu „Hrajeme si celý rok„. Školní vzdělávací program je vytvořen podle Rámcového vzdělávacího programu pro předškolní vzdělávání.